Захід від БФ “Клуб Добродіїв”

26 січня Благодійна організація “Благодійний фонд «Клуб Добродіїв»” влаштувала захопливу зустріч, де учні обмінювалися цікавими фактами, демонстрували свої мистецькі таланти та спільно створили чудове дерево школи, збагачене творчістю кожного учасника!

Важливість підтримки та всебічного розвитку виявилася очевидною під час зустрічі! Спільна творчість не лише зблизила учнів, а й підкреслила, як важливо надихати один одного та сприяти всебічному розвитку. “Дерево Школи” стало символом єднання та росту, який учні школи разом побудували що продемонструвати бачення себе та побачити робіт своїх однолітків.✨

Величезна подяка Благодійному фонду “Клуб Добродіїв” та всім організаторам за теплу та надзвичайну зустріч! Ваша ініціатива зблизила нас, розкрила таланти учнів та надихнула на спільні досягнення. Наша спільна творчість — найкращий підказка, як важлива ваша робота для нашої спільноти. Дякуємо за тепло та можливість зробити наше середовище кращим!