Шкільний етап змагань з футзалу

У Великобугаївській філії ОЗО ВАЛ Престиж відбулося захопливе змагання I (шкільного) етапу з футзалу, в якому активно взяли участь учні школи. Ці змагання було проведено в рамках проекту “Пліч-о-пліч”, спрямованого на об’єднання школярів та підвищення популярності різних видів спорту серед них.

Змагання виявилися захопливими та напруженими, а емоції команд піднімалися вище за стелю. Учасники продемонстрували високий рівень майстерності, використовуючи кожен момент для стрімких атак та непередбачуваних захистів.

Проект “Пліч-о-пліч” виступає не лише як змагальна арена, але й як інструмент популяризації різноманітних видів фізичної активності серед учнів. Ініціатива спрямована на створення позитивного ставлення до здорового способу життя, а також виховання цінностей спорту та товариськості.

Після завершення змагань учасники висловили свою вдячність за можливість прийняти участь у події, яка є важливим етапом у їхньому спортивному розвитку та сприяє активному включенню у шкільну спільноту.