Шкільний етап змагань з спортивного орієннтування

У Великобугаївській філії ОЗО ВАЛ Престиж відбувся захоплюючий шкільний етап змагань зі спортивного орієнтування серед учнів 5-9 класів. Учасники продемонстрували не лише фізичну підготовку, а й навички навігації та командної співпраці. Ця подія сприяє розвитку спортивного духу та формуванню здорового способу життя серед школярів.Під час проведення змагань зі спортивного орієнтування учні Великобугаївської філії ОЗО ВАЛ Престиж вдало застосували широкий спектр навичок. Вони вміло користувалися картами, розрізняли природні ознаки для точної навігації, а також виявили високий рівень командної взаємодії при подоланні різноманітних труднощів маршруту. Ці змагання не лише висвітлили їхню фізичну підготовку, а й підкреслили важливість розвитку орієнтаційних навичок та тімбілдінгу в освітньому процесі.

Хочемо щиро подякувати кожному з учнів за захопливий та високотехнічний шкільний етап змагань з спортивного орієнтування. Ваші вражаючі навички у користуванні картами, вміння швидко та точно орієнтуватися в природному середовищі, а також високий рівень командної гри залишили невимовно позитивне враження. Ви продемонстрували не лише фізичну готовність, а й високий рівень інтелектуальних та організаторських здібностей. Дякуємо за ваш вагомий внесок у розвиток спортивного дусю та дружби в нашій школі.