Тиждень безпечного інтернету

Тиждень Безпечного Інтернету для учнів школи є невід’ємною частиною навчального процесу, оскільки він сприяє усвідомленню важливості безпеки в онлайн-середовищі. Під час цього тижня учні отримують необхідні навички та знання для захисту своєї приватності, розрізнення достовірної інформації та етичного використання Інтернету. Ця ініціатива сприяє формуванню відповідального ставлення до цифрового середовища та підвищенню рівня кібербезпеки серед школярів.

Під час Тижня Безпечного Інтернету для учнів школи відбулися заходи, спрямовані на підвищення обізнаності щодо кібербезпеки. Учні приймали участь у годині спілкування на тему “Безпечний Інтернет”, взяли участь у інформаційній хвилинці з профілактики кібербулінгу та конкурсі знавців Інтернету. Ці заходи сприяли не лише набуттю знань, але й активному залученню учнів до теми кібербезпеки через інтерактивні та цікаві форми навчання.